Szlachetna Paczka

DRODZY RODZICE!

Bardzo dziękujemy za świąteczne wsparcie akcji „SZLACHETNA PACZKA”. Wszystkie zebrane dary zostały przekazane rodzinie.

szp

A oto relacja z wręczenia paczki:

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
„Nie wiedziałem, że aż tyle tego będzie” – powiedziała p. Aleksandra. Kiedy wolontariusze weszli, rodzina była zaskoczona ich wizytą. Nie spodziewała się takiej ilości paczek. W domu czekała p. Aleksandra i jej córeczka Julka i ich mała przyjaciółka, córka sąsiadów. „Jaka piękna suszarka” – powiedziała p. Aleksandra. Określiła ją mianem przeboskiej. Radości było co niemało. Wszędzie znajdowały się kartony. Cała rodzina była bardzo szczęśliwa.
Co chce przekazać Tobie wolontariusz:
Chciałbym podziękować Pani oraz podopiecznym i ich rodzicom za ogromną pomoc, której udzieliliście mojej rodzinie. Serce i zaangażowanie włożone przez Was w realizację paczki na pewno przyniesie w przyszłości dobre owoce Wam i Waszym bliskim. Jestem w Paczce od trzech lat i cieszę się, że w tym roku znowu trafiłem na tak serdecznych i hojnych darczyńców. Proszę przyjąć najlepsze życzenia z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku niech spełnią się marzenia Pani oraz wszystkich, którzy zaangażowali się w te prezenty.
Co chce powiedzieć od siebie rodzina:
Dziękuję, dziękuję, dziękuję bardzo. Bardzo nam pomogliście. Mam nadzieję, że dobro nam ofiarowane milion razy wróci do Was. Chyba już się pobeczę, choć nie jestem płaczliwa, ale nie zdawałam sobie sprawy z tak ogromnej pomocy i że sprawicie nam taką ogromną przyjemność. Mam nadzieję, że ja kiedyś też będę mogła się odwdzięczyć.