Spotkanie autorskie z Dorotą Gellner

Dorota Gellner – poetka, prozaik, autorka ponad stu książek, słuchowisk, bajek muzycznych i sztuki dla Teatru Lalek GULIWER. Napisała prawie dwieście tekstów piosenek dla dzieci, wśród których są takie przeboje jak „Zuzia – lalka nieduża” czy „Ogórek wąsaty”. Debiutowała w Świerszczyku, współpracowała z Misiem, Płomyczkiem, Ciuchcią, Pentliczkiem, radiem i telewizją. W 1999 r. została laureatką Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego. W 2005 r. otrzymała Order Uśmiechu. Jej książki znajdują się na Liście Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej.

Szanowni Rodzice!

Miło nam poinformować, że 7 marca 2016 r. o g. 11:00 (poniedziałek)odbędzie się w naszym Przedszkolu spotkanie autorskie z Dorotą Gellner. Dzieci będą miały okazję porozmawiać z poetką i dowiedzieć się więcej na temat powstawania książek.

Dla osób, które chciałyby zakupić książki dla swoich dzieci mamy dobrą informację. Przy zbiorowym zamówieniu otrzymamy od wydawnictwa Bajka rabat w wysokości 30%. Chcąc ułatwić Państwu ewentualny zakup książek, prosimy o wybór pozycji i wpisanie się na listę dostępną u nauczycieli w grupach. Na zamówienia czekamy do końca lutego, czyli do 26 lutego (pt). Tylko opłacone książki zostaną zamówione. Prosimy o przynoszenie odliczonej gotówki. Wszystkie książki zostaną podpisane przez Dorotę Gellner w dniu spotkania autorskiego.Istnieje możliwość obejrzenia książek.

Cennik po rabacie:

 

Lp. Pozycja Cena
1. Książka „Gryzmoł” 15 zł.
2. Książka „Krawcowe” 15 zł.
3. Książka „Mysia orkiestra” 20 zł.
4. Książka „Wścibscy” 20 zł.
5. Książka „Sanatorium” 20 zł.
6. Książka „Zając” 20 zł.
7. Płyta z piosenkami „Idzie kot” 33 zł. (do potwierdzenia przez D. Gellner)